تبلیغات
به بیمه رازی نمایندگی بیمه رازی خوش آمدید - بیمه های خاص
شرکت بیمه رازی
نمایندگی امین صفرزاده کد 210147
صدوربیمه نامه های اتومبیل / حریق / مهندسی/ مسئولیت/ باربری و AXA .....
بیمه ارزان قیمت موتور سیکلت و بیمه بدنه اتومبیل با کارشناسی در محل مورد نظر شما، حق بیمه به صورت اقساط دریافت می شود.
صدور بیمه نامه AXA برای مسافران عازم به خارج از کشور .
خدمات ویژه برای پزشکان و صدور بیمه نامه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیرا پزشکان در محل مطب یا بیمارستان و انواع بیمه نامه برای پزشکان و پیراپزشکان محترم
ارائه هرگونه مشاوره بیمه ای به صورت رایگان صورت می پذیرد.
بیمه نامه شما در اسرع وقت صادر و در محل شما تحویل داده می شود.
برای انجام امور بیمه ای خود با ما تماس بگیرید.
تلفن: 66020408 - تلفکس: 66057859 - تلفن همراه: 09125013904
ایمیل ما : bimerazi210147 [at] yahoo . comبیمه های خاص

علاوه بر رشته های بیمه ای رایج و متداول، شركت سهامی بیمه رازی درزمینه موارد زیر نیز اقدام به صدور بیمه نامههای مورد نیاز بیمه گذاران می نماید:

1- بیمه كشتی:

در این بیمه نامه كلیه شناورها از قبیل یدك كشها، لنجها، بارجها، شناورهای صیادی، شناورهای مسافربر، دوبه ها و ... تحت پوشش قرار می گیرند.

شرایط مورد استفاده برای بیمه شناورها شرایط بین المللی بوده و براساس كلوزهای انستیتو بیمه گران لندن بیمه نامه های مربوطه صادر میگردد.

در سطح بین المللی بیمه شناورها به دو صورت زمانی (غالبا" سالانه) و سفری صادر میگرددو علیرغم اینكه در ایران این بیمه نامه ها اكثرا" بصورت سالانه صادر میگردد بیمه رازی آمادگی دارد بیمه نامه ها را به هر كدام از دو روش مذكور برای مالكان شناورها صادر نماید.

2- بیمه هواپیما

كلیه وسایل پرنده از قبیل هلی كوپترها، هواپیماهای آموزشی، تفریحی، مسافربری، باربری و كایتهای موتوردار تحت این نوع بیمه نامه پوشش داده می شوند. شرایط مورد استفاده در این رشته شرایط استاندارد بیمه گران لندن بوده و در مواقعی كه هواپیماهای بزرگ موضوع بیمه باشند نرخ و شرایط از بیمه گران معتبر اتكایی دنیا اخذ و بیمه نامه ها صادر میگردد.

3- بیمه پول

دراین رشته از بیمه كلیه وجوه رایج مملكتی اعم از اسكناس، چك بانكی، تمبرهای مالیاتی، چكهای مسافرتی در مقابل خطرات سرقت، صاعقه، انفجار وآتش سوزی تحت پوشش قرار می گیرند. این بیمه به دو صورت پول در گردش و پول درصندوق ارائه گردیده و وجوه متعلق به بیمه گذار را مادامی كه در صندوق ویا خزانه مشخصی نگهداری گردیده ویا درحین نقل وانتقال از یك نقطه به نقطه دیگرمی باشند در قبال خطرات ذكر شده تحت پوشش قرار می دهد.

4- بیمه اسب های مسابقه

در این رشته از بیمه كلیه اسبهای مسابقه اعم از كورسی، پرشی ونیز اسبهای پرورشی در قبال خطراتی از قبیل تلف و نقص عضو ناشی از حادثه، حمل ونقل و بیماری تحت پوشش قرار می گیرند.


سه شنبه 12 تیر 1386
[+] نوشته شده توسط امین صفرزاده در ساعت 07:07 ق.ظ | موضوع: بیمه های خاص , | نظر |